ताजा खबर

ईन्दे्रणीको अध्यक्षमा अधिकारी

   १४ पुष २०७५, शनिबार २०:५९      2,485 views

पोखरा १ पुरानो टुडिखेल स्थित ईन्द्रेणी एकिकृत विकास केन्द्रको अध्यक्षमा भानुभक्त अधिकारी निर्वाचित भएका छन् । केन्द्रको शनिवार सम्पन्न विशेष साधारण सभाले अधिकारीको अध्यक्षतामा आगामि दुई वर्षका लागि ११ सदस्य कार्यसमिति निविरोध निर्वाचित गरेको हो । अधिकारी यस अघि समेत केन्द्रका अध्यक्ष भै सकेका थिए । उनको यो दोस्रो कार्यकाल हो ।

समितिको उपाध्यक्षमा गेहेन्द्रमान श्रेष्ठ, महासचिवमा चन्द्रराज श्रेष्ठ, सचिवमा विनाका शर्मा र कोषाध्यक्षमा नारायण आर्चाय रहेका छन् । यसै गरि समितिको सदस्यहरुमा सावित्रि अधिकारि, सुगममणी पराजुली, रुपक कोईराला, हिटलर घले र मोहन दवाडी रहेका छन् ।
यस अघि भेलाले केन्द्रको नयाँ कार्यसमिति चयनका लागि केन्द्रका संस्थापक अध्यक्ष राजेन्द्ररमण पराजुली संयोजक र केन्द्रका पुर्व अध्यक्षहरु रामविक्रम राणा, प्रेमरमण आर्चाय, विश्वगोपाल पराजुली र मनोरथ सापकोटा रहेको पाँच सदस्य समिति गठन गरेको थियो । नयाँ कार्यसमितिको लागि विभिन्न पदमा आकाक्षा गरेको सदस्यहरु मध्येवाट समितिले नाम चयन गदै नयाँ कार्यसमिति घोषणा गरिएको थियो ।

0 0 votes
Article Rating

आजको खबर

Follow Us


साह्रै मज्जाको लेख, आनन्द आयो, आफ्नै गाँउघर पनि सम्झे । धन्य एकेन्द्र सर

Written by Biswasdip Limbu 2020-05-01 22:46:38

outstanding biography of yukta dai, may him long live

Written by ram chandra gurung 2020-01-08 02:54:15

Great achievement, kudos All Gurungs!!!

Written by Aalok Ghonday Ghotaney Konmey 2019-07-09 20:19:54
Happy New Year

उस्तै खबर

0 टिप्पणी

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments


खबरको दुनियाँमा तपाई हाम्रै घर आँगनको साथी

सम्पादक : रोश्मी गुरुङ

बजार व्यवस्थापक: रमेश गुरुङ

Find Us

Stay connected and report to us!


NayaBazar, Pokhara, Nepal
+977-9846637284

Shares
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: