ताजा खबर

लेखनाथ महोत्सवको समापन आज हालसम्म ३ लाख ४० हजार दर्शकले मेला अवलोकन ग¥यो

   १६ पुष २०७५, सोमबार १०:०५      1,708 views

कास्कीको लेखनाथमा जारी १५ औं लेखनाथ महोत्सव आज समापन हुँदैछ । १२ दिनसम्म चलेको महोत्सवको समापन आज पोखरा महानगरपालिका प्रमुख मानबहादुर जिसीले गर्ने कार्यक्रम रहेको लेखनाथ उद्योग वाणिज्य संघका महासचिव भरतकुमार अधिकारीले जानकारी दिएका छन् । महोत्सवमा समापन अघि नै लक्ष्य प्राप्ति गरेको आयोजकको दावी रहेको छ । महोत्सव समापन हुन एक दिन अगाडी नै आयोजकले सुरुमा राखेको लक्ष्य प्राप्त भएको आईतवार सम्मको आर्थीक कारोवारले प्रष्ट पारेको आयोजक संस्था लेखनाथ उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष कृष्णहरि भण्डारीले बताएका छन् ।

सुरुमा हामीले महोत्सव अवधिभर तीन लाख दर्शक र १५ करोड बरावरको र्र्आिर्थक कारोवार हुने अनुमान गरेका थियौ तर त्यो अनुमान समापन पुर्ब नै पुगेकाले विगतका महोत्सव भन्दा पनि यस बर्षको महोत्सवले नयाँ कृतिमान राख्न सफल भएको उनको भनाई रहेको छ ।
महोत्सवको ११औं दिन पनि गण्डकी प्रदेशमा सार्वजनिक विदा परेकोले आईतवार करिव ४० हजार दर्शकले मेलाको अवलोकन गरेको र हालसम्म तीन लाख ४० हजार दर्शकले मेलाको अवलोकन गरिसकेका प्रचार प्रसार उपसमितिका संयोजक गोपिचन्द्र बास्तोलाले जानकारी दिएका छन् ।
महोत्सवका पछिल्ला दिनहरुमा दर्शकको चाप सगसगै आर्थिक कारोवारमा पनि बृद्धि भई आईतबार मात्र दुई करोड बरावरको आर्थिक कारोवार भएको र हालसम्म करिव सत्र करोड वरावरको कारोवर भईसकेको संघका कोषाध्यक्ष राजेन्द्र ओझाले जानकारी दिएका छन् ।

0 0 votes
Article Rating

आजको खबर

Follow Us


साह्रै मज्जाको लेख, आनन्द आयो, आफ्नै गाँउघर पनि सम्झे । धन्य एकेन्द्र सर

Written by Biswasdip Limbu 2020-05-01 22:46:38

outstanding biography of yukta dai, may him long live

Written by ram chandra gurung 2020-01-08 02:54:15

Great achievement, kudos All Gurungs!!!

Written by Aalok Ghonday Ghotaney Konmey 2019-07-09 20:19:54
Happy New Year

उस्तै खबर

0 टिप्पणी

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments


खबरको दुनियाँमा तपाई हाम्रै घर आँगनको साथी

सम्पादक : रोश्मी गुरुङ

बजार व्यवस्थापक: रमेश गुरुङ

Find Us

Stay connected and report to us!


NayaBazar, Pokhara, Nepal
+977-9846637284

Shares
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: