ताजा खबर

लेखनाथ महोत्सव पुस ५ देखि १६ गतेसम्म हुने

   २१ मंसिर २०७५, शुक्रबार ०७:०२      2,404 views


१९ मंसिर
‘महोत्सव लेखनाथको संस्कृति, स्थानीय उत्पादन, विकास र समृद्धि’ भन्ने मूल नाराका साथ १५औं संस्करणको लेखनाथ महोत्सव आगामि पुसको ५ गतेदेखि हुने भएको छ । नेपाल उद्योग बाणिज्य महासंघ र लेखनाथ उद्योग वाणिज्य संघको आयोजनामा हुँदै आएको लेखनाथ महोत्सवको १५ औं संस्करण पुस ५ देखि १६ गतेसम्म हुने भएको हो ।
लेखनाथमा बुधबार आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा महोत्सवमा रहने करिब ३ सय ५० स्टल मध्ये ७५ प्रतिशत बुकिङ भइसकेको आयोजक लेखनाथ उद्योग वाणिज्य संघले जनाएको छ । संघका अनुसार महोत्सवमा स्थानीय उत्पादन, कृषि प्रदर्शनी, शैक्षिक प्रदर्शनी, सूचना प्रविधि प्रदर्शनी, हस्तकला, मेसिनरी, कर्पोरेट, अटो, जनरल, फेन्सी, गार्मेन्ट, डेरी, खाना लगायतको प्रदर्शनी गरिनेछ । त्यस्तै ख्याती प्राप्त कलाकारहरुको दोहोरी, पप कन्सर्ट, हास्य प्रहसन रहने आयोजक लेखनाथ उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष कृष्णहरी भण्डारीले जानकारी दिनुभयो । महोत्सवमा वाल उद्यान, खाना महोत्सव र सुन्तला प्रदर्शनी विशेष आकर्षणको रुपमा रहनेछन् । महोत्सवले आर्थिक, समाजिक, कृषि र पर्यटनको विकासमा टेवा पुग्ने संघका अध्यक्ष भण्डारीको भनाई रहेको छ ।
महोत्सवको अवसरमा कवि शिरोमणि लेखनाथ पौड्यालको सम्मानमा देशव्यापी कविता प्रतियोगिता, नवप्रतिभाको खोजी गर्ने गायन प्रतियोगिता ‘गण्डकी तारा’लाई यस वर्षपनि समावेश गरिएको छ । लेखनाथ महोत्सवलाई महोत्सवको पनि महोत्सव बनाउने आफूहरुको लक्ष्य रहेको उहाको भनाई थियो । महोत्सव अबधिभर तीन लाख दर्शकले अवलोकन गर्ने आयोजकले दाबी गरेको छ ।

आजको खबर

Follow Us


साह्रै मज्जाको लेख, आनन्द आयो, आफ्नै गाँउघर पनि सम्झे । धन्य एकेन्द्र सर

Written by Biswasdip Limbu 2020-05-01 22:46:38

outstanding biography of yukta dai, may him long live

Written by ram chandra gurung 2020-01-08 02:54:15

Great achievement, kudos All Gurungs!!!

Written by Aalok Ghonday Ghotaney Konmey 2019-07-09 20:19:54
Happy New Year

उस्तै खबर

0 टिप्पणी


खबरको दुनियाँमा तपाई हाम्रै घर आँगनको साथी

सम्पादक : रोश्मी गुरुङ

बजार व्यवस्थापक: रमेश गुरुङ

Find Us

Stay connected and report to us!


NayaBazar, Pokhara, Nepal
+977-9846637284

Shares
%d bloggers like this: