ताजा खबर

दशौं खुल्ला वुद्धिचाल प्रतियोगिता हुने

   ३ पुष २०७५, मंगलवार ०८:२९      2,131 views


पोखरा, २ पुष ।
कास्की जिल्ला वुद्धिचाल संघ कास्कीको आयोजनाम दशौ खुल्ला वुद्धिचाल प्रतियोगिता हुने भएको छ ।प्रतियोगिता पुष ५ गते देखि ७ गते सम्म पोखरा– २५ हेमजा स्थित रिभरडेल रेष्टुरेण्ट याम्दीमा हुने छ ।प्रतियोगितामा प्रथम हुनेले १२ हजार, द्धितीयले ९ हजार, तृतीयले ६ हजार, चतुर्थले ३ हजार पाँचौले २ हजार र छैटौ देखि दशौं सम्मकाले १÷१ हजार पाउने कास्की जिल्ला वुद्धिचाल संघका अध्यक्ष कर्ण गुरुङले जानकारी दिए ।उनका अनुसार प्रथम द्धितीय तृतीयले ट्रफी मेडल र प्रमाण पत्र, चौथा देखि दशौं सम्मका विजेताले मेडल र प्रमाण पत्र प्राप्त गर्नेछन् ।
प्रतियोगितामा भाग लिनका लागि दर्ता शुल्क कक्षा १० सम्म अध्ययनरत विद्यार्थीलाई ३ सय र अन्यलाई ५ सय तोकिएको छ ।प्रतियोगितामा करिव १ सय जना प्रतियोगिले सहभागिता जनाउने अपेक्षा गरिएको कास्की जिल्ला वुद्धिचाल संघका सदस्य मिनराज तिमिल्सिनाले जानकारी दिए ।

आजको खबर

Follow Us


साह्रै मज्जाको लेख, आनन्द आयो, आफ्नै गाँउघर पनि सम्झे । धन्य एकेन्द्र सर

Written by Biswasdip Limbu 2020-05-01 22:46:38

outstanding biography of yukta dai, may him long live

Written by ram chandra gurung 2020-01-08 02:54:15

Great achievement, kudos All Gurungs!!!

Written by Aalok Ghonday Ghotaney Konmey 2019-07-09 20:19:54
Happy New Year

उस्तै खबर

0 टिप्पणी


खबरको दुनियाँमा तपाई हाम्रै घर आँगनको साथी

सम्पादक : रोश्मी गुरुङ

बजार व्यवस्थापक: रमेश गुरुङ

Find Us

Stay connected and report to us!


NayaBazar, Pokhara, Nepal
+977-9846637284

Shares
%d bloggers like this: