ताजा खबर

हेम्जामा सेभेन ए साइड फुटबल प्रतियोगिता जारी

   १० पुष २०७५, मंगलवार १८:५१      2,271 views

विष्णुपादुका क्लब हेमजाको आयोजनामा सञ्चालन भएको दोस्रो विष्णु तिमिल्सिना स्मृति हेमजा सेभेन ए साइड फुटबल प्रतियोगितामा मंगलबार छ खेल सम्पन्न भएको छ । मंगलबार भएको पहिलो खेलमा सेभन एट गाइजले युनिक एफसीलाई ३–० ले पराजित ग¥यो । सेभेन एट गाइजको तर्फबाट सन्तोष गुरुङले दुई र शंकर थापाले एक गोल गरे ।

दोस्रो खेलमा माटेपानी एफसीले याम्दी एफसीलाई २–० ले पराजित ग¥यो । माटोपानी एफसीको तर्फबाट लाउइस गुरुङ र अर्जुन गुरुङले एक÷एक गोल गरे ।
तेस्रो खेलमा संगम एफसी र आर एस एफसी बीच निर्धारित समयमा दुवै तर्फबाट गोल हुन नसकेपछि संगम ले आर एस लाई ट्राइवेकरमा ४–३ ले पराजित ग¥यो ।
चौथो खेलमा आयोजक विष्णु पादुका पहेलोले बाटुलचौरलाई २–० ले पराजित ग¥यो । उक्त खेलमा विष्णु पादुकाका सागर कार्र्की र मुकेश श्रेष्ठले एक÷एक गोल गरे । पाँचौ खेलमा भलाम एफसीले एनसी गाइजलाई २–० ले पराजित ग¥यो । भलाम एफसीको तर्फबाट अमृत खत्री र नरेश केसीले एक÷एक गोल गरे । मंगलबार भएको अन्तिम खेलमा एकता लालिगुँरास र फेदी एफसीबीच निर्धारित समयमा गोल हुन नसेकेपछि ट्राइवेकरमा एकताले फेदीलाई ४–३ को गोल अन्तरले पराजित ग¥यो ।

बुधबार दोव्रे एफसी र दिव्यदृष्टि, साझा एफसी र भदौरे एफसी, मालेपाटन एकेडेमी र वि–१३, फो टु फायव र तारा एफसी तथा अन्तिम खेल एलजी एशोसियसन र एल सी व्रोदर्सबीच हुने विष्णु पादुका क्लबका उपाध्यक्ष सुविन श्रेष्ठले जानकारी दिए । विष्णु पादुका फुटबल एकेडेमीको सहयोगार्थमा भएको उक्त प्रतियोगिता विष्णु पादुका खेल मैदान पोखरा–२५ हेमजामा सञ्चालन भएको छ । प्रतियोगिता पुस १४ गते सम्म चल्ने छ । ‘मैत्रीभाव तथा स्वास्थ्यका लागि खेलकुद’ भन्ने मुल उद्घोषका साथ युवाहरुलाई रचनात्मक कार्यमा संलग्न गराउँदै राष्ट्रको खेलकुद विकासमा टेवा पु¥याउने उद्देश्यले प्रतियोगिता आयोजना गरिएको हो । प्रतियोगितामा प्रथम टिमलाई १ लाख ११ हजार १ सय ११ ट्रफी, मेडल र प्रमाण पत्र तथा दोस्रो हुने टिमलाई ५५ हजार ५ सय ५५ ट्रफी मेडल र प्रमाण पत्र रहेको छ ।

0 0 votes
Article Rating

आजको खबर

पोखरासंविधान दिवसको सन्दर्भमा नेकपा (एमाले) गण्डकी प्रदेश कमिटीले बुधबार “संचारकर्मीसंग नेकपा (एमाले) “कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ। कार्यक्रममा पार्टी सचिब तथा गण्डकी प्रदेश इन्चार्ज गोकर्ण बिष्टले

अझै पढ्नुहोस्

Follow Us


साह्रै मज्जाको लेख, आनन्द आयो, आफ्नै गाँउघर पनि सम्झे । धन्य एकेन्द्र सर

Written by Biswasdip Limbu 2020-05-01 22:46:38

outstanding biography of yukta dai, may him long live

Written by ram chandra gurung 2020-01-08 02:54:15

Great achievement, kudos All Gurungs!!!

Written by Aalok Ghonday Ghotaney Konmey 2019-07-09 20:19:54
Happy New Year

उस्तै खबर

0 टिप्पणी

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments


खबरको दुनियाँमा तपाई हाम्रै घर आँगनको साथी

सम्पादक : रोश्मी गुरुङ

बजार व्यवस्थापक: रमेश गुरुङ

Find Us

Stay connected and report to us!


NayaBazar, Pokhara, Nepal
+977-9846637284

Shares
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: