ताजा खबर

विष्णु तिमिल्सिना स्मृति सेभेन ए साइड फुटबलमा पाँच खेल

   ११ पुष २०७५, बुधबार १८:२१      2,239 views

विष्णुपादुका क्लब हेमजाको आयोजनामा सञ्चालन भएको दोस्रो विष्णु तिमिल्सिना स्मृति हेमजा सेभेन ए साइड फुटबल प्रतियोगितामा बुधबार छ खेल सम्पन्न भएको छ । बुधबार भएको खेलमा दिव्य दृष्टि वि, भदौरे एफसी, वि–१३ बाझापाटन, एलजी एशोसियशन र तारा एफसी क्वाटरफानइनलमा प्रवेश गरेका छन् ।

बुधबार भएको पहिलो खेलमा दिव्यदृष्टिले दोव्रे एफसीलाई १–० ले पराजित ग¥यो । दिव्यदृष्टिका क्षितीज कार्कीको गोल नै निर्णायक भयो ।त्यस्तै भदौरे एफसीले साझा एफसीलाई १–० ले पराजित ग¥यो । भदौरेका सागर गुरुङले एक गोल गरे । वि–१३ वाझापाटनले मालेपाटन एकेडेमीलाई ५–० को फराकिलो गोलअन्तरले पराजित ग¥यो । वि–१३ का अभिनाष तमा·ले ह्याट्रिक गर्दा मनोज गुरुङ र सञ्जय जलारीले समान एक÷एक गोल गरे । खेलमा अभिनाषको यो दोस्रो ह्याट्रिक हो ।

एलजी एशोसियसनले एलसी वद्रर्सलाई १–० ले पराजित गर्दै गर्दा अन्तिम खेलमा तारा एफसीले फो टु फायवलाई पनि १–० ले पराजित ग¥यो ।एलजी एशोसियसनको तर्फबाट सिद्धार्थ रञ्जित र तारा एफसीको तर्फबाट गोविन थापाले एक÷एक गोल गरे ।बिहीबार एकता एफसी र संगम एफसी, विष्णुपादुका क्लब पहेलो र माटेपानी, भलाम एफसी र विटी एफसी, सेभेन ऐट गाइज र एलजी एशोसियन तथा रेष्ट्रोरेसन चर्च र तारा एफसीबीच खेलहुने विष्णु पादुका क्लबका उपाध्यक्ष सुविन श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

विष्णु पादुका फुटबल एकेडेमीको सहयोगार्थमा भएको उक्त प्रतियोगिता विष्णु पादुका खेल मैदान पोखरा–२५ हेमजामा सञ्चालन भएको छ । प्रतियोगिता पुस १४ गते सम्म चल्ने छ ।‘मैत्रीभाव तथा स्वास्थ्यका लागि खेलकुद’ भन्ने मुल उद्घोषका साथ युवाहरुलाई रचनात्मक कार्यमा संलग्न गराउँदै राष्ट्रको खेलकुद विकासमा टेवा पु¥याउने उद्देश्यले प्रतियोगिता आयोजना गरिएको हो ।तियोगितामा प्रथम टिमलाई १ लाख ११ हजार १ सय ११ ट्रफी, मेडल र प्रमाण पत्र तथा दोस्रो हुने टिमलाई ५५ हजार ५ सय ५५ ट्रफी मेडल र प्रमाण पत्र रहेको छ ।

0 0 votes
Article Rating

आजको खबर

Follow Us


साह्रै मज्जाको लेख, आनन्द आयो, आफ्नै गाँउघर पनि सम्झे । धन्य एकेन्द्र सर

Written by Biswasdip Limbu 2020-05-01 22:46:38

outstanding biography of yukta dai, may him long live

Written by ram chandra gurung 2020-01-08 02:54:15

Great achievement, kudos All Gurungs!!!

Written by Aalok Ghonday Ghotaney Konmey 2019-07-09 20:19:54
Happy New Year

उस्तै खबर

0 टिप्पणी

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments


खबरको दुनियाँमा तपाई हाम्रै घर आँगनको साथी

सम्पादक : रोश्मी गुरुङ

बजार व्यवस्थापक: रमेश गुरुङ

Find Us

Stay connected and report to us!


NayaBazar, Pokhara, Nepal
+977-9846637284

Shares
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: