ताजा खबर

विष्णु तिमिल्सिना स्मृति सेभेन ए साइड फुटबलमा पाँच खेल

   १२ पुष २०७५, बिहीबार १९:५०      1,175 views

विष्णुपादुका क्लब हेमजाको आयोजनामा सञ्चालन भएको दोस्रो विष्णु तिमिल्सिना स्मृति हेमजा सेभेन ए साइड फुटबल प्रतियोगितामा शुक्रबार क्वाटर फाइनलका खेल हुने भएको छ ।बिहीबार भएको खेलमा एकता एफसी लालिगुँरास, माटेपानी,विटी एफसी, तारा एफसी र एलजी एसोसियसन क्वाटर फाइनलमा प्रवेश गरेका छन् ।

बिहीबार भएको पहिलो खेलमा एकता एफसी लालिगँुरासले संगम एफसीलाई १–० ले पराजित ग¥यो ।खेलमा एकता एफसीका विकास वानियाको गोल नै निर्णायक वन्यो ।यता माटेपानी भने क्वाटर फाइनलमा प्रवेश गर्न ट्राइवेकर नै कुर्नु प¥यो । आयोजक विष्णु पादुका क्लब पहेलोसँगको खेलमा गोल हुन नसकेपछि ट्राइवेकरको सहारा लिनु परेको हो । माटेपानीले विष्णु पादुकालाई क्लबलाई ट्राइवेकरमा ३–२ ले पराजित ग¥यो । विष्णु पादुका क्लबका सविन कुँवरले हानेको बल माटेपानीका गोलरक्षकले रोकेपछि विष्णुु पादुका क्लबको क्वाटर फाइनलको यात्रा टुंगिएको हो ।

माटेपानीको तर्फबाट अर्जुन गुरुङ, मिलन गुरुङ र सचित गुरुङले गोल गरे भने विष्णु पादुकाको तर्फबाट अशोक गुरुङ र स्वागत थापाले गोल गरे ।

प्रतियोगिताको तेस्रो खेलमा विटी एफसीले श्रृंखला एफसी भलामलाई ४–० ले पराजित ग¥यो । खेलमा सुदिप पाठकले दुई, र जिम्बी गुरुङ तथा संगम दर्जीले समान एक÷एक गोल गरे ।यता तारा एफसीले रेष्टुरेसन एफसीलाई २–० ले पराजित ग¥यो । जसमा तारा एफसीका विनोद गुरुङ र गोविन थापाले एक÷एक गोल गरे ।बिहीबार भएको अन्तिम प्रतियोगितामा एलजी एसोसियनसले सेभन टु ऐटलार्ई २–० ले पराजित ग¥यो । खेलमा एलजीका सिङ्कमान तामा·ले दुई गोल गरे ।

शुक्रबार पहिलो क्वाटर फाइनल खेल एकता एफसी लालिगुराँस र माटेपानी, दोस्रो खेल विटी एफसी र दिव्यदृष्टि वि, तेस्रो खेल तारा एफसी र भदौरे एफसी र अन्तिम क्वाटर फाइनल खेल एलजी एसोसियसन र वि–१३ वाझाँपाटनबीच खेल हुने विष्णु पादुका क्लबका उपाध्यक्ष सुविन श्रेष्ठले जानकारी दिए ।विष्णु पादुका फुटबल एकेडेमीको सहयोगार्थमा भएको उक्त प्रतियोगिता विष्णु पादुका खेल मैदान पोखरा–२५ हेमजामा सञ्चालन भएको छ । प्रतियोगिता पुस १४ गते सम्म चल्ने छ ।‘मैत्रीभाव तथा स्वास्थ्यका लागि खेलकुद’ भन्ने मुल उद्घोषका साथ युवाहरुलाई रचनात्मक कार्यमा संलग्न गराउँदै राष्ट्रको खेलकुद विकासमा टेवा पु¥याउने उद्देश्यले प्रतियोगिता आयोजना गरिएको हो ।प्रतियोगितामा प्रथम टिमलाई १ लाख ११ हजार १ सय ११ ट्रफी, मेडल र प्रमाण पत्र तथा दोस्रो हुने टिमलाई ५५ हजार ५ सय ५५ ट्रफी मेडल र प्रमाण पत्र रहेको छ ।

0 0 vote
Article Rating

आजको खबर

तमु धि यूके का संस्थापक अध्यक्ष वरिष्ठ समाजसेवी मिनप्रसाद गुरुङकी धर्मपत्नी एवम् तमु धि युके आमा समुहकी अभिभावक चन्द्रमाया गुरुङको ४९ दिनको पुण्य तिथिको अवसरमा

अझै पढ्नुहोस्

तमू धीं नेपालका केन्द्रीय अध्यक्ष एवं आदिवासी जनजाती पत्रकार महासंघ गण्डकी प्रदेशका प्रमुख हुमबहादुर गुरुङलाई मातृशोक परेको छ । कास्की आवाज राष्ट्रिय दैनिकका प्रधान सम्पादक

अझै पढ्नुहोस्

तमू भाषका आदिकवि स्वर्गीय हर्कबहादुर गुरुङको नवनिर्मित शालिक अनावरण गरिएको छ । आदिकवि स्व. गुरुङको ८४ औं जन्म जयन्तीका दिन आईतबार उनकै गाउँ स्याङ्जा फेदिखोला

अझै पढ्नुहोस्

Follow Us


साह्रै मज्जाको लेख, आनन्द आयो, आफ्नै गाँउघर पनि सम्झे । धन्य एकेन्द्र सर

Written by Biswasdip Limbu 2020-05-01 22:46:38

outstanding biography of yukta dai, may him long live

Written by ram chandra gurung 2020-01-08 02:54:15

Great achievement, kudos All Gurungs!!!

Written by Aalok Ghonday Ghotaney Konmey 2019-07-09 20:19:54

उस्तै खबर

0 टिप्पणी

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments


खबरको दुनियाँमा तपाई हाम्रै घर आँगनको साथी

सम्पादक : रोश्मी गुरुङ

बजार व्यवस्थापक: रमेश गुरुङ

Find Us

Stay connected and report to us!


NayaBazar, Pokhara, Nepal
+977-9846637284

Shares
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: